• Vallefaret 23, 0663 Oslo - Bilde 1
  • Vallefaret 23, 0663 Oslo - Bilde 2
  • Vallefaret 23, 0663 Oslo - Bilde 3
1 / 25
2 dager siden
Visning 28. mai kl 17:00
Valle Hovin

Vallefaret 23, 0663 Oslo

Totalpris
4 915 942 kr
89 208 kr per m²
Prisantydning
4 390 000 kr
Felleskost/mnd
4 925 kr
Internt bruksareal
55 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
4.
Risikoer
Høydepunkter
Tilstandsrapport

Visning

Torsdag 28. mai

17:0018:00

Vurderer du å selge boligen din?

Risikovurdering

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

💨Ventilasjon
1. Kun naturlig ventilasjon på bad
Badet har kun naturlig ventilasjon, og det anbefales montering av elektrisk avtrekksvifte for å lukke avviket. Det kan være at borettslaget hindrer slik montering etter vedtekter.
Spør megler
Hva er borettslagets praksis og regler for montering av mekanisk ventilasjon på bad i denne leiligheten?
🚿Våtrom
2. Utdatert tettesjikt på bad
Mer enn halvparten av forventet brukstid på membranløsningen på badet er passert, noe som krever overvåking og sannsynlig utbedring innen rimelig tid.
Spør megler
Kan megler opplyse om eventuelle planer eller kostnadsestimater for oppgradering av tettesjikt på badet?
Tekniske installasjoner
3. Avvik ved varmtvannstank
Det er ikke påvist tilfredsstillende avrenning eller el-tilkobling av varmtvannstank iht. forskrift, noe som krever tiltak for lekkasjesikring og elektrisk oppgradering.
Kilde:
Spør megler
Hva vil det innebære av kostnader og arbeid å få på plass forskriftsmessig avrenning og tilkobling til varmtvannstanken?
🚪Byggteknisk
4. Avvik på inngangsdør
Finert inngangsdør har løs pakning og er montert skjevt, slik at den lukker seg av seg selv og trenger lokale utbedringer.
Kilde:
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre inngangsdøren for å fjerne nevnte mangler?