• Vallefaret 21, 0663 Oslo - Bilde 1
  • Vallefaret 21, 0663 Oslo - Bilde 2
  • Vallefaret 21, 0663 Oslo - Bilde 3
1 / 29
231 dager siden
Solgt
Valle Hovin

Vallefaret 21, 0663 Oslo

Totalpris
5 958 990 kr
91 534 kr per m²
Prisantydning
5 400 000 kr
Felleskost/mnd
5 461 kr
Internt bruksareal
65 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
4.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚪Byggteknisk
1. Avvik på entredør
Entredøren har nådd halvparten av sin levetid og det er anbefalt utskifting, men det foreligger ikke noe umiddelbart behov for å skifte denne.
Kilde:
Spør megler
Hva vil det anslagsvis koste å skifte entredøren, og er det toleranse for midlertidig reparasjon?
🛠️Byggteknisk
2. Ujevnt gulv i stuen
Gulvet i stuen har stedvis ujevnt underlag som merkes ved at det gir etter ved belastning. Dette kan indikere svikt i underlaget som bør undersøkes nærmere.
Kilde:
Spør megler
Kan det anslås hva en nærmere undersøkelse og eventuell utbedring av gulvet i stuen vil koste?
🚿Våtrom
3. Sprekker og bom i baderomsfliser
Noen fliser på badet har bom og sprekker, noe som bør utbedres snarest for å unngå fuktskader.
Spør megler
Har det blitt innhentet pristilbud på utbedring av badets fliser, og kan det påvirke bruken under oppussing?
⚠️Våtrom
4. Redusert fall mot sluk på bad
Gulvet på badet har en høydeforskjell til sluk som er mindre enn anbefalt, noe som kan føre til vannansamling enkelte steder og økt risiko for lekkasje.
Kilde:
Spør megler
Er det planlagt tiltak for å overvåke eller forbedre fallforholdene på badet?
💨Ventilasjon
5. Naturlig ventilasjon på bad