• Ullevålsveien 82D, 0454 Oslo - Bilde 1
  • Ullevålsveien 82D, 0454 Oslo - Bilde 2
  • Ullevålsveien 82D, 0454 Oslo - Bilde 3
1 / 48
331 dager siden
Solgt
Adamstuen

Ullevålsveien 82D, 0454 Oslo

Totalpris
8 080 093 kr
105 947 kr per m²
Prisantydning
7 900 000 kr
Felleskost/mnd
6 048 kr
Internt bruksareal
76 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏗️Byggteknisk
1. Mangelfull ventilasjon på bad
Det er rapportert om 'mangelfull ventilasjon på ett eller flere rom i boligen'.
Spør megler
Hvilke tiltak er planlagt for å forbedre ventilasjonen på badet?
Teknisk tilstand
2. El-anlegg med høy alder
'Mer enn halvparten av forventet brukstid er passert på innvendige vannledninger' og elektrisk anlegg.
Spør megler
Når ble det sist utført vedlikehold eller oppgradering av det elektriske anlegget?
🚿Våtrom
3. Naturleg ventilasjon i våtrom
Badet har kun naturlig ventilasjon, som kan medføre fuktproblematikk.
Spør megler
Er det planlagt noen tiltak for å forbedre ventilasjonen i baderommet?
💰Felleskostnader
4. Fremtidige felleskostnader
Det er stipulert en kostnad på 140.000 kr for nye porttelefoner, som vil deles på beboerne.
Spør megler
Hvordan vil de fremtidige felleskostnadene påvirke min økonomi som andelseier?
🔊Støy
5. Potensielle støyproblemer
Styret nevner at 'omfang og intensitet i støy fra barn som bruker trampolinen ser ut til å ha blitt mindre'.
Spør megler
Er det noen planer for å håndtere støyproblemer i fremtiden?
🛠️Byggetilstand
6. Usikkerhet om vedlikehold av konstruksjoner
Styret har hatt befaringer om betongproblemene og mangler detaljer om oppfølging.