• Ullagerveien 3, 0585 Oslo - Bilde 1
  • Ullagerveien 3, 0585 Oslo - Bilde 2
  • Ullagerveien 3, 0585 Oslo - Bilde 3
1 / 38
19 dager siden
Solgt
Bo Godt På Løren!

Ullagerveien 3, 0585 Oslo

Totalpris
9 123 590 kr
84 762 kr per m²
Prisantydning
8 900 000 kr
Felleskost/mnd
5 984 kr
Internt bruksareal
105 m² BRA-i
Soverom
3
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚰Byggteknisk
1. Eldre vannledninger med korrosjon
Det er registrert betydelig korrosjon på rør lokalisert i vegg utenfor hovedbad, noe som gir økt risiko for lekkasjer og usikkerhet knyttet til videre drift og levetid.
Spør megler
Hva vil det koste å få kontrollert og eventuelt byttet de korroderte rørene utenfor hovedbadet?
💧Vvs
2. Manglende tett rørskap
Rør-i-rør-systemet er ikke plassert i tett skap, og overløp renner til rom med sluk, men kan medføre vannskader på omkringliggende konstruksjoner ved lekkasje.
Spør megler
Hva innebærer mangelen ved at rørskapet ikke er tett, og hva er kostnadsrammen for å etablere tett skap?
🛁Våtrom
3. Sprukne fliser og redusert fall på bad 2
Det er sprukne fliser i dusjsonen og innkassingen til klosett på bad 2. Gulvet har også redusert fall slik at vann samler seg ved sluk, med risiko for fuktbelastning og redusert brukskomfort om ikke utbedret.
Spør megler
Kan det gis et estimat på kostnad og metode for å utbedre sprukne fliser og forbedre fallet på bad 2?
🚱Våtrom
4. Manglende lekkasjevarsling på innebygd sisterne
Innkassing for innebygd sisterne på bad 2 har ikke dreneringshull for lekkasjevarsling, noe som kan medføre skjulte fuktskader over tid.