• Tomineborgveien 39, 3011 Drammen - Bilde 1
  • Tomineborgveien 39, 3011 Drammen - Bilde 2
  • Tomineborgveien 39, 3011 Drammen - Bilde 3
1 / 60
2 dager siden
Visning 18. mai kl 16:30
Toppenhaug

Tomineborgveien 39, 3011 Drammen

Totalpris
9 216 130 kr
35 817 kr per m²
Prisantydning
8 990 000 kr
Internt bruksareal
251 m² BRA-i
Soverom
4
Risikoer
Høydepunkter
Tilstandsrapport

Visning

Mandag 18. mai

16:3017:15

Vurderer du å selge boligen din?

Risikovurdering

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏚️Byggteknisk
1. Skorstein med kondensskader
Feiervesenet har påpekt kondensrelatert slitasje på skorsteinen på loftet og anbefaler rehabilitering innen 4 år. Pipe har to løp som kan samles ved rehabilitering.
Spør megler
Hva er estimert kostnad for rehabilitering av skorsteinen innen anbefalt tidsfrist?
🚿Våtrom
2. Membran og sluk på våtrom utløpt
Både bad i hoveddel og utleiedel har sluk- og membranløsninger hvor mer enn halvparten av forventet brukstid er passert, og deler har tilstandsgrad 3 med anslåtte utbedringskostnader på 20 000-200 000 kr.
Spør megler
Hva vil kostnadene være for å skifte membran og sluk på våtrommene?
⚠️Sikkerhet
3. Manglende rekkverk og håndløper
Det mangler rekkverk på utvendige trapper, og det er heller ikke håndløper på innvendige trapper. Rekkverk på balkong er lavere enn dagens krav.
Spør megler
Er det planlagt oppgradering eller montering av rekkverk og håndløper for å møte dagens krav?
🔌Elektrisk
4. El-anlegget uten full el-kontroll
Det foreligger ikke samsvarserklæring på alt elektrisk arbeid, og det er ikke dokumentert full el-kontroll de siste 5 år. Anbefales fagmessig gjennomgang.
Spør megler
Hva vil en komplett el-kontroll inkludere og hva kan eventuelle utbedringer koste?
🚰Tekniske installasjoner