• Teglverkstunet 4B, 7069 Trondheim - Bilde 1
  • Teglverkstunet 4B, 7069 Trondheim - Bilde 2
  • Teglverkstunet 4B, 7069 Trondheim - Bilde 3
1 / 17
3 dager siden
Visning 19. mai kl 12:00

Teglverkstunet 4B, 7069 Trondheim

Totalpris
2 835 195 kr
51 380 kr per m²
Prisantydning
2 690 000 kr
Felleskost/mnd
4 318 kr
Internt bruksareal
55 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
1.
Risikoer
Høydepunkter
Tilstandsrapport

Visninger

Tirsdag 19. mai

12:0013:00

Tirsdag 19. mai

16:3017:30

Vurderer du å selge boligen din?

Risikovurdering

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚰Byggteknisk
1. Alder på vannledninger
Deler av innvendige vannrør har nådd en høy alder og gir økt risiko for skader i tiden som kommer. Det er ikke etablert egen stoppekran i leiligheten, kun felles stoppekran i felles gang.
Spør megler
Hva vil det kunne koste å skifte ut de eldre vannledningene og hvordan påvirker det bruken av felles stoppekran i praksis?
🪟Byggteknisk
2. Alder på vindu og pakninger
Vinduer fra 1997 har harde og uttørkede tettelister/pakninger, noe som gir redusert tettefunksjon og energieffektivitet.
Spør megler
Hva er forventet vedlikeholdsbehov og kostnad for å utbedre eller bytte ut vinduene nærmeste år?
🚿Våtrom
3. Membran og tettesjikt på bad er aldrende
Tettesjiktet på badet er gammelt, noe som øker risikoen for lekkasjer i tiden fremover. Det anbefales fortsatt bruk av tett dusjkabinett for å beskytte overflater.
Spør megler
Kan det oppgis et anslag på hva en oppgradering eller utskifting av membran og tettesjikt på badet vil koste?
🦶Byggteknisk
4. Knirk og skjevheter i gulv
Det er registrert knirk og en skjevhet på ca. 18 mm i gulvet på stue og kjøkken. Dette er vanlig i eldre boliger, men kan kreve tiltak ved legging av nye gulv.
Spør megler
Kan dere spesifisere hvilke tiltak som kan være nødvendige hvis man ønsker å legge nytt gulv, og hva kostnadene kan bli?