• Stabells Veg 13A, 7022 Trondheim - Bilde 1
  • Stabells Veg 13A, 7022 Trondheim - Bilde 2
  • Stabells Veg 13A, 7022 Trondheim - Bilde 3
1 / 27
4 dager siden
Visning 26. mai kl 16:00
Havstein

Stabells Veg 13A, 7022 Trondheim

Totalpris
3 413 478 kr
46 000 kr per m²
Prisantydning
3 290 000 kr
Felleskost/mnd
3 983 kr
Internt bruksareal
74 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
3.
Risikoer
Høydepunkter
Tilstandsrapport

Visning

Tirsdag 26. mai

16:0016:45

Vurderer du å selge boligen din?

Risikovurdering

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

⚠️Byggteknisk
1. Rekkverk på balkong for lavt
Tilstandsrapporten påpeker at rekkverket på balkongen er for lavt i forhold til dagens krav, noe som kan utgjøre en sikkerhetsrisiko.
Kilde:
Spør megler
Hvilke kostnader og tidsrammer er forbundet med å oppgradere balkongrekkverket til dagens sikkerhetskrav?
💧Våtrom
2. Tettesjikt på bad ukjent
Selger kjenner ikke til om tettesjikt, membran eller sluk på badet er fornyet eller oppgradert, noe som kan medføre usikkerhet rundt vannskader.
Kilde:
Spør megler
Er det mulig å få en fagkyndig vurdering eller dokumentasjon på badets tettesjikt og membran?
🌬️Ventilasjon
3. Naturlig lufting på bad
Badet har kun hatt naturlig lufting før mekanisk vifte ble installert i 2022, noe som tidligere har forårsaket svertesopp langs silikon.
Spør megler
Hvordan fungerer ventilasjonen på badet i dag, og er det fortsatt tilstrekkelig for å forebygge fuktproblemer?
💰Finansiering
4. Fellesgjeld og lån med flytende rente
Borettslagets lån har flytende rente på 5,43 % og langsiktig innfrielse, noe som kan medføre renteøkninger på felleskostnader.
Kilde:
Spør megler
Hvordan vurderes fremtidig utvikling i felleskostnader og er det planer om rentefastrente eller annen sikring av fellesgjeld?