• Sørumsgata 9, 2000 Lillestrøm - Bilde 1
  • Sørumsgata 9, 2000 Lillestrøm - Bilde 2
  • Sørumsgata 9, 2000 Lillestrøm - Bilde 3
1 / 24
68 dager siden
Visning etter avtale
Lillestrøm | Meierikvartalet

Sørumsgata 9, 2000 Lillestrøm

Totalpris
4 647 293 kr
87 171 kr per m²
Prisantydning
4 500 000 kr
Felleskost/mnd
3 390 kr
Internt bruksareal
52 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
9.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔨Byggteknisk
1. Sprekk i kjøkkenvindu
Det er registrert sprekk i glass i venstre vindu på kjøkken. Det anbefales å skifte glasset for å unngå videre sprekkutvikling, redusert isolasjonsevne og kondensproblemer.
Spør megler
Hva forventes kostnadene å bli for utskifting av den sprukne ruten i kjøkkenvinduet?
🚿Våtrom
2. Skjulte konstruksjoner i bad
Badet består av en prefabbrikert baderomskabin, hvor konstruksjonsoppbygning, membran og tilstand bak kabinens overflater ikke er verifisert og tilstandsgrad IU er satt på skjulte konstruksjoner.
Spør megler
Kan det opplyses mer om hvilken garanti eller dokumentasjon som finnes for konstruksjon og membran bak baderomskabinen?
🚰Tekniske installasjoner
3. Stakeluke avløpsrør mangler
Det er ikke funnet stakeluke på avløpsrørene i leiligheten ved befaring. Tilgang til stakeluke er nødvendig for å kunne utføre rensing og vedlikehold av avløpssystemet ved eventuelle problemer.
Spør megler
Er det kjent hvor nærmeste stakeluke for avløpssystemet til leiligheten befinner seg, og hvordan er tilgangen?
🐜Skadedyr
4. Forekomst av sølvkre i fellesområder
Det er oppdaget sølvkre i fellesområdene i kjeller og i en leilighet i 8. etasje. Styret har gjort tiltak med limfeller og gift for å bekjempe problemet.
Spør megler