• Sisikveien 6, 4022 Stavanger - Bilde 1
  • Sisikveien 6, 4022 Stavanger - Bilde 2
  • Sisikveien 6, 4022 Stavanger - Bilde 3
1 / 53
290 dager siden
Solgt
Sandal

Sisikveien 6, 4022 Stavanger

Totalpris
7 329 840 kr
31 087 kr per m²
Prisantydning
7 150 000 kr
Internt bruksareal
230 m² BRA-i
Soverom
3

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔨Konstruksjon
1. Ufullstendige byggemeldinger i kjelleren
Kjellerdelen har blitt innredet uten byggemelding og godkjennelse fra kommunen, noe som kan medføre krav fra kommunen.
Spør megler
Hvilke konsekvenser kan det få hvis kommunen velger å granske denne innredningen?
Energieffektivitet
2. Energimerking F
Boligen har energimerking F, noe som indikerer at boligens energiutnyttelse ikke er optimal.
Spør megler
Hva vil det koste å oppgradere energikravene i boligen?
⚠️Tilstand
3. Tilstandsgrad 3 på flere kritiske punkter
Det er registrert TG3 på vinduer i kjeller og ventilasjon, som kan medføre høye utbedringskostnader.
Spør megler
Hvilke kostnader kan være forbundet med å utbedre de registrerte TG3-områdene?
💰Økonomi
4. Høye kommunale avgifter
Årlige kommunale avgifter er 24,512 kr, som kan være en betydelig kostnad.
Spør megler
Er det noen estimert kostnad som kan komme i tillegg til de kommunale avgiftene?
🛑Risiko
5. Mulige ulovlige tiltak
Boligen selges med risiko og ansvar for ulovligheter, hvilket kan medføre fremtidige juridiske problemer.
Spør megler
Hvordan kan jeg forsikre meg om at det ikke vil komme krav fra kommunen angående ulovlige tiltak?
🧪Sikkerhet
6. Dokumentasjon på radon