• Setesdalsveien 122, 4618 Kristiansand S - Bilde 1
  • Setesdalsveien 122, 4618 Kristiansand S - Bilde 2
  • Setesdalsveien 122, 4618 Kristiansand S - Bilde 3
1 / 20
385 dager siden
Solgt

Setesdalsveien 122, 4618 Kristiansand S

Totalpris
1 333 590 kr
19 118 kr per m²
Prisantydning
1 300 000 kr
Felleskost/mnd
500 kr
Internt bruksareal
68 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🪟Byggteknisk
1. Eldre vinduer
Det er påvist at enkelte vinduer er vanskelig å åpne/lukke og noen glassruter er punkterte. "Vindu kjøkken er punktert."
Spør megler
Hvilke tiltak anbefales for å utbedre de punkterte vinduene?
🛠️Innvendig vedlikehold
2. Slitasje på overflater
Det er påvist høy slitasjegrad og skader på overflater. "Overflater har en del slitasjegrad utover det en kan forvente."
Spør megler
Hvilke estimerte kostnader bør jeg forvente for å utbedre disse skadene?
🚪Byggteknisk
3. Mangler ved dører
Dører har registrert slitasje og spesifikke problemer, som "det må påregnes noe vedlikehold og at enkelte dører må skiftes ut."
Spør megler
Hva er estimert kostnad for utbedring av dører i leiligheten?
💦Fuktskader
4. Fukt i kjeller
Det er indikasjoner på fuktgjennomtrenging i kjellergulv. "Indikasjoner på fuktgjennomgang."
Spør megler
Hvilke tiltak må til for å sikre mot fuktgjennomtrengning?
🍽️Innvendig vedlikehold
5. Høy slitasje på kjøkkeninnredning
Det er registrert skader på kjøkkeninnredning med "høy slitasjegrad".
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre eller erstatte skadene på kjøkkeninnredningen?
Energikrav
6. Energiklassifisering
Boligen har energikarakter F, som indikerer mindre effektiv energibruk. "Energikarakter F".