• Sars' Gate 50, 0564 Oslo - Bilde 1
  • Sars' Gate 50, 0564 Oslo - Bilde 2
  • Sars' Gate 50, 0564 Oslo - Bilde 3
1 / 48
261 dager siden
Solgt
Sofienberg

Sars' Gate 50, 0564 Oslo

Totalpris
5 450 751 kr
106 695 kr per m²
Prisantydning
5 300 000 kr
Felleskost/mnd
4 359 kr
Internt bruksareal
51 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔧Byggteknisk
1. Eldre dører
Det er rapportert om flere sår på dørbladene og løs gummilist, som er av estetisk karakter, men som kan påvirke komfort og sikkerhet.
Spør megler
Hvilke planer er det for å utbedre dører og eventuelle kostnader knyttet til dette?
🚿Bad og ventilasjon
2. Bad og ventilasjon
Badet mangler moderne ventilasjonssystem, og det er påpekt at det kan være marginalt mindre fall fra flis til sluk enn anbefalt, med påbegynt svertesopp i silikonfuger.
Spør megler
Hvilke tiltak planlegges for å oppgradere ventilasjonen på badet?
💨Ventilasjon
3. Naturlig ventilasjon
Bygningen har en enkel ventilasjonsløsning basert på naturlig ventilasjon, som ikke oppfyller dagens strenge krav til ventilasjon.
Spør megler
Er det noen planer for oppgradering av ventilasjonssystemet i borettslaget?
💧Vannledninger
4. Vannledninger
Det er rapportert mangler på tettemuffer i rør-in-rør systemet i kjøkkenet, noe som kan føre til skader ved eventuell lekkasje.
Spør megler
Hva vil det koste å oppgradere installasjonen for å sikre bedre sikkerhet mot lekkasjer?
⚖️Juridisk
5. Søksmål relatert til setningsskader
Borettslaget har vært involvert i en juridisk sak angående setningsskader, som kan påvirke økonomien i borettslaget i fremtiden.