1 / 36
416 dager siden
Solgt
Clemenskvartalet I Bjørvika
Rostockgata 98, 0194 Oslo
Totalpris
11 538 490 kr
135 542 kr per m²
Prisantydning
11 250 000 kr
Felleskost/mnd
5 044 kr
Internt bruksareal
83 m² BRA-i
Soverom
3
Etasje
2.
Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave
1. Potensielle utbedringskostnader på bygninger
Ifølge tilstandsrapporten viser enkelte deler av bygningen å ha tilstandsgrad TG 2, som indikerer "vesentlige avvik" som må utbedres. Det vil si at det kan være økonomiske forpliktelser for kjøper for å rette opp disse avvikene.
🔧Byggteknisk
Spør megler
“Hvilke spesifikke mangler ble identifisert, og hva er estimert kostnad for utbedringer?”
2. Mulig støy fra nærliggende områder
Det er ikke spesifisert om støynivået fra omgivelsene er vurdert, og leiligheter som ligger mot trafikkerte gater kan være utsatt for høyere støynivå.
🔊Støy
Spør megler
“Hvordan håndteres støyproblematikk fra nærliggende veier eller anlegg?”
3. Fellesarealer kan bli påvirket av naboer
Bruken av fellesarealene kan muligens bli påvirket av nabobyggerne og hvordan de forvalter sine eiendommer.
🏢Fellesarealer
Spør megler
“Hvordan forvaltes fellesarealene, og er det regler for bruken av disse?”
4. Usikkerhet om reguleringsendringer i fremtiden
Det nevnes at det er eller kan bli reguleringer som potensielt kan endre bruken av nærliggende områder, som kan påvirke eiendommens verdi.
📜Regulering
Spør megler
“Er det kjente planer for fremtidige reguleringsendringer i området som kan påvirke eiendommens verdi?”