• Rostockgata 82, 0194 Oslo - Bilde 1
  • Rostockgata 82, 0194 Oslo - Bilde 2
  • Rostockgata 82, 0194 Oslo - Bilde 3
1 / 43
66 dager siden
Solgt
Urban Oase I Bjørvika

Rostockgata 82, 0194 Oslo

Totalpris
6 858 640 kr
142 340 kr per m²
Prisantydning
6 690 000 kr
Felleskost/mnd
2 948 kr
Internt bruksareal
47 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
6.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

💧Byggteknisk
1. Skjulte fuktskader kan forekomme
Fuktsøk med overflateindikator ble utført uten indikasjon på fuktskade, men metoden har begrenset evne til å avdekke skjulte fuktskader. "Det understrekes imidlertid at denne metoden har begrenset evne til å avdekke skjulte fuktskader, og resultatene må derfor ikke tolkes som en garanti mot slike skader."
Spør megler
Hva kan en mer grundig fuktsjekk koste, og finnes det historikk på vannskader i bygningen?
🌬️Tekniske installasjoner
2. Ventilasjonsanlegget er ikke nylig inspisert
Det er ukjent når ventilasjonsanlegget sist ble inspisert eller rengjort, og det er ikke utført luftmålinger av ventilasjonseffekt. "Når det sist ble inspisert eller rengjort? Ukjent."
Kilde:
Spør megler
Hva vil en inspeksjon og eventuell rengjøring av ventilasjonsanlegget medføre av kostnad?
Elektrisk anlegg
3. Forenklet el-kontroll med ukjent utvidet kontrollbehov
El-anlegget er kontrollert for de krav avhendingsloven krever, men det er ukjent om en utvidet el-kontroll bør utføres. "Foreta en helhetsvurdering av det elektriske anlegget... Bør det elektriske anlegget ha en utvidet el-kontroll? Ukjent."
Spør megler
Er det planlagt eller anbefalt utvidet el-kontroll, og hva kan det eventuelt koste?