• Øvre Granåslia 5, 7047 Trondheim - Bilde 1
  • Øvre Granåslia 5, 7047 Trondheim - Bilde 2
  • Øvre Granåslia 5, 7047 Trondheim - Bilde 3
1 / 28
269 dager siden
Solgt
Strinda Hageby

Øvre Granåslia 5, 7047 Trondheim

Totalpris
3 885 840 kr
60 159 kr per m²
Prisantydning
3 790 000 kr
Felleskost/mnd
3 157 kr
Internt bruksareal
63 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔧Byggteknisk
1. Løse fliser på balkongen
Selgers egenerklæring indikerer at 'noen løse fliser på balkongen' eksisterer, som kan innebære kostnader ved reparasjon.
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre de løse flisene på balkongen?
🚿Våtrom
2. Ingen kjennskap til arbeid på bad/våtrom
Selger opplyser om at de ikke har kjennskap til feil eller arbeid utført på bad/våtrom, noe som kan være en indikasjon på potensielle mangler.
Spør megler
Er det noen av selskapet eller andre som har informasjon om eventuell utført arbeid på badet?
📜Regulering
3. Potensielle reguleringer i området
Det er nevnt at 'det foreligger regulering under arbeid, r20250011' i området, noe som kan påvirke fremtidige forhold for eiendommen.
Spør megler
Hvordan kan den pågående reguleringen påvirke eiendommens verdi eller bruksområde?
🪄Innvendig vedlikehold
4. Bruksslitasje/riper i parkett
Selger nevner 'bruksslitasje/riper i parkett på oppholdsrommet', noe som kan kreve utbedring eller legge til kostnader for ny kjøper.
Spør megler
Hva vil det koste å reparere eller bytte ut den slitte parketten i stuen?
🏢Fellesareal
5. Fellesarealer ikke beskrevet i detalj
Ingen spesifikke detaljer om tilstanden til fellesarealene er oppgitt, noe som kan innebære skjulte kostnader i framtiden.