• Olsvikåsen 35, 5183 Olsvik - Bilde 1
  • Olsvikåsen 35, 5183 Olsvik - Bilde 2
  • Olsvikåsen 35, 5183 Olsvik - Bilde 3
1 / 31
Solgt
Olsvik

Olsvikåsen 35, 5183 Olsvik

Totalpris
3 376 929 kr
34 649 kr per m²
Prisantydning
3 000 000 kr
Felleskost/mnd
7 309 kr
Internt bruksareal
97 m² BRA-i
Soverom
3
Etasje
3.
Risikoer
Ingen risikoer funnet
Høydepunkter
Ingen høydepunkter funnet