• Olaves Hvervens Vei 12, 1266 Oslo - Bilde 1
  • Olaves Hvervens Vei 12, 1266 Oslo - Bilde 2
  • Olaves Hvervens Vei 12, 1266 Oslo - Bilde 3
1 / 28
11 dager siden
Solgt
Asphøitoppen/Hauketo

Olaves Hvervens Vei 12, 1266 Oslo

Totalpris
4 059 790 kr
68 103 kr per m²
Prisantydning
3 950 000 kr
Felleskost/mnd
4 032 kr
Internt bruksareal
58 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

⚙️Tekniske installasjoner
1. Tekniske installasjoner med usikker funksjon
Vannbåren varme har eldre radiatorer med usikker funksjon, og vannrørene av kobber har alder som tilsier usikker restlevetid. Dette kan føre til funksjonssvikt eller behov for utskifting.
Spør megler
Hva kan forventes av kostnader og tidspunkt for utskifting eller reparasjon av radiatorer og vannrør?
🚿Våtrom
2. Lekkasjesikkerhet på bad er mangelfull
Det er registrert utilstrekkelig fall mot sluk utenfor dusjsonen og usikker oppkant ved dør på badet. Det er også en uoversiktlig overgang mellom membran og sluk, som gjør at lekkasjesikkerheten ikke er verifisert.
Spør megler
Hva er estimert kostnad for utbedring av membran og fallet rundt sluket på badet?
🍽️Kjøkken
3. Svelling og skader på kjøkkeninnredning
Det er tegn på svelling og vannsøl på soklene i kjøkkeninnredningen, noe som kan føre til behov for utbedring eller utskiftning.
Spør megler
Er det vurdert om kjøkkeninnredningen må skiftes helt ut, og hva vil det koste?
🪟Vinduer og dører
4. Begynnende slitasje på vinduer og dør
Vinduer og terrassedør av tre viser begynnende slitasje på overflatebehandling, som kan svekke beskyttelse og forkorte levetiden om ikke vedlikehold utføres.