• Øgårdsveien 52H, 1390 Vollen - Bilde 1
  • Øgårdsveien 52H, 1390 Vollen - Bilde 2
  • Øgårdsveien 52H, 1390 Vollen - Bilde 3
1 / 34
249 dager siden
Solgt
Vollen

Øgårdsveien 52H, 1390 Vollen

Totalpris
5 699 239 kr
60 423 kr per m²
Prisantydning
5 549 000 kr
Felleskost/mnd
5 000 kr
Internt bruksareal
92 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔧Byggteknisk
1. Alder på varmtvannsbereder
Varmtvannsberederen har oversteget mer enn anbefalt brukstid, noe som kan føre til behov for utskifting eller reparasjoner.
Spør megler
Hvor mye kan det koste å bytte ut varmtvannsberederen?
🚿Byggteknisk
2. Problemer med baderommet
Tilstandsrapporten indikerer at det er funnet bom under fliser i dusjsone og lite fall mot sluk, noe som kan føre til vannskader.
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre problemene med baderommet?
🏚️Byggteknisk
3. Konstruksjonens forventede levetid
Konstruksjonen av baderomsvekger har oppnådd mer enn halvparten av forventet levetid, i følge tilstandsrapporten.
Spør megler
Hvilke spesifikasjoner gjelder for reparasjon eller utskifting av baderomsvegger?
🔨Byggteknisk
4. Sprekker på leilighetens pipe
Det foreligger sprekk i pussen på pipe på soverommet, noe som kan indikere behov for vedlikehold.
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre sprekkene på pipen?
💧Byggteknisk
5. Mulige problemer med drenering
Det er ikke etablert dreneringsspalte fra innebygget sisterne, noe som kan føre til fuktrelaterte problemer.
Spør megler
Hvilke tiltak bør iverksettes for å sikre dreneringen?
💰Felleskostnader
6. Planlagt vedlikehold i sameiet