• Nydalen Allé 21, 0484 Oslo - Bilde 1
  • Nydalen Allé 21, 0484 Oslo - Bilde 2
  • Nydalen Allé 21, 0484 Oslo - Bilde 3
1 / 50
20 dager siden
Solgt
Nydalen

Nydalen Allé 21, 0484 Oslo

Totalpris
6 140 840 kr
124 792 kr per m²
Prisantydning
5 990 000 kr
Felleskost/mnd
3 347 kr
Internt bruksareal
48 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
6.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚿Våtrom
1. Hull i baderomsvegger etter innfestinger
Det er hull etter tidligere innfestinger ved servantskap på badet, som er tettet med tettemasse, men det kan ikke verifiseres ved visuell inspeksjon alene om løsningen gir tilstrekkelig fuktsikkerhet.
Kilde:
Spør megler
Hva kan kostnadene for å utbedre hullene i baderomsvegger være, og hva innebærer risikoen ved dagens løsning?
💧Våtrom
2. Fallforhold på bad ikke tilstrekkelig
Fallforhold utenfor sluksonen på badet vurderes ikke som tilstrekkelig for å lede lekkasjevann til sluk, noe som innebærer risiko for vannskader i tilstøtende rom.
Kilde:
Spør megler
Hvor omfattende og kostbart kan en lokal utbedring av fallforholdene på badet bli?
🧱Våtrom
3. Usikker funksjon på vanntett sjikt
Vanntett sjikt/membran i gulv og vegger på badet har en alder som tilsier usikker fremtidig funksjon, og den faktiske tilstanden er ukjent da konstruksjonen er skjult.
Kilde:
Spør megler
Er det estimert hva komplett utskiftning av vanntett sjikt på badet kan koste?
📄Lovlighet
4. Kommunal dokumentasjon mangler
Ferdigattest eller midlertidig brukstillatelse for boligen ble ikke fremlagt på befaringsdatoen, noe som medfører usikkerhet rundt formell godkjenning.