• Mor Åses Vei 53, 4019 Stavanger - Bilde 1
  • Mor Åses Vei 53, 4019 Stavanger - Bilde 2
  • Mor Åses Vei 53, 4019 Stavanger - Bilde 3
1 / 42
353 dager siden
Solgt
Ullandhaugskråningen

Mor Åses Vei 53, 4019 Stavanger

Totalpris
6 653 340 kr
61 810 kr per m²
Prisantydning
6 490 000 kr
Internt bruksareal
105 m² BRA-i
Soverom
4

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚽Våtrom
1. Bad med vann- og avløpsinstallasjoner
Det er rapportert om TG2 og TG3 på badet; "Våtrom > Sokkel > Bad/vaskerom > Sluk, membran og tettesjikt".
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre eventuelle problemer med sluk og membran på badet?
🪟Bygningsdel
2. Vinduer trenger oppgradering
Det er rapportert om TG2 på vinduer; "Utvendig > Vinduer".
Spør megler
Når ble vinduene sist byttet, og hva vil det koste å oppgradere dem?
🚪Utenfor
3. Vedlikehold av utvendige trapper
Det er rapportert TG3 relatert til utvendige trapper; "Utvendigt > Utvendige trapper".
Spør megler
Hvilke tiltak er nødvendige for å bringe utvendige trapper opp til standard?
🚰Røranlegg
4. Eldgamle rørledninger
Det er nevnt problemer med vannledninger: "Tekniske installasjoner > Vannledninger" med TG2.
Spør megler
Hva er alderen på de eksisterende vannledningene, og er det planlagt utskifting?
🛁Våtrom
5. Ulike tilstand på baderomsinnredninger
Flere baderomsavvik; "Våtrom > Sokkel > Bad/vaskerom > Ventilasjon" indikert med TG2.
Spør megler
Hvilke anbefalte tiltak foreslås for å oppgradere ventilasjonen på badet?
📜Regulering
6. Anleggsarbeider som kan kreve dispensasjon
"For utbygging kreves det at planen endres eller justeres med tilføyelser av grad av utnyttelse".