• Måkekollen 70, 1679 Kråkerøy - Bilde 1
  • Måkekollen 70, 1679 Kråkerøy - Bilde 2
  • Måkekollen 70, 1679 Kråkerøy - Bilde 3
1 / 61
9 dager siden
Solgt
Måkekollen | Kråkerøy

Måkekollen 70, 1679 Kråkerøy

Totalpris
6 407 340 kr
60 096 kr per m²
Prisantydning
6 250 000 kr
Felleskost/mnd
3 160 kr
Internt bruksareal
104 m² BRA-i
Soverom
3

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🌧️Byggteknisk
1. Værslitasje på terrassebord
Tilstandsrapporten angir værslitt og oppsprukket trevirke/trepaneler på balkonger og terrasser, noe som regnes som normal værslitasje.
Spør megler
Hva kan være forventede kostnader for å vedlikeholde eller fornye terrassebordene på uteplassene?
🌧️Tomteforhold
2. Dårlig fall mot grunnmur
Det er påvist dårlig fall eller flatt terreng inn mot grunnmur med mulighet for større vannansamlinger, men det er vurdert at det ikke er behov for utbedringstiltak.
Spør megler
Kan du gi mer informasjon om hvordan vannhåndtering er ivaretatt rundt boligens grunnmur?
Energiforbruk
3. Utløp av Norgespris strømavtale
Boligen er bundet til en strømavtale med fastpris Norgespris ut 31. desember 2026. Ny eier vil automatisk overta denne avtalen i denne perioden.
Spør megler
Hvilke andre strømavtaler kan være tilgjengelige etter utløpet av Norgesprisavtalen?
⚠️Juridisk
4. Midlertidig vannledningsrett
Heftelse tinglyst som gir Vegvesenet tillatelse til å legge vann- og kloakkledning over eiendommen, hvor grunneier er ansvarlig for nødvendige endringer og skader for egen regning.
Spør megler
Hva innebærer heftelsen om vannledningsrett for bruksrett og fremtidige endringer på eiendommen?