• Madlaveien 74, 4009 Stavanger - Bilde 1
  • Madlaveien 74, 4009 Stavanger - Bilde 2
  • Madlaveien 74, 4009 Stavanger - Bilde 3
1 / 60
59 dager siden
Solgt
Eiganes

Madlaveien 74, 4009 Stavanger

Totalpris
8 201 090 kr
24 390 kr per m²
Prisantydning
8 000 000 kr
Internt bruksareal
328 m² BRA-i
Soverom
2

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏚️Byggteknisk
1. Store eller alvorlige vindusskader
Vinduer har betydelige mangler som punkterte eller sprukne glassruter, fukt- og råteskader samt slitte karmen med sprekker i trevirket og mose på vinduene.
Spør megler
Hva vil være en realistisk kostnadsramme for utskifting av alle skadede vinduer?
🚪Byggteknisk
2. Dører med fukt- og råteskader
Dører har fukt- og råteskader, punkterte eller sprukne glassruter, værslitte karmer og utettheter som gir fare for kald trekk og vanskeligheter med åpning og lukking.
Spør megler
Er det vurdert om det er økonomisk forsvarlig å reparere dører, eller bør disse skiftes ut helt?
🛠️Byggteknisk
3. Balkonger og terrasser med konstruksjonsskader
Terrasser og balkonger har åpninger i rekkverk som ikke oppfyller dagens krav, fukt- og råteskader i konstruksjonen, løse og knuste fliser, og rekkverket er for lavt og ute av stilling.
Spør megler
Kan det gis et estimat på kostnaden for nødvendige utbedringer av balkongene og terrassene?
🚿Våtrom
4. Mangelfull og behov for oppgradering av våtrom
Alle bad og vaskerom i boligen må totalrenoveres for å oppfylle dagens krav til tettesjikt, våtsone og ventilasjon. Det foreligger ingen dokumentasjon på tidligere arbeid.