• Kvartsveien 7, 1158 Oslo - Bilde 1
  • Kvartsveien 7, 1158 Oslo - Bilde 2
  • Kvartsveien 7, 1158 Oslo - Bilde 3
1 / 25
7 dager siden
Visning etter avtale
Lambertseter

Kvartsveien 7, 1158 Oslo

Totalpris
4 589 540 kr
86 403 kr per m²
Prisantydning
4 400 000 kr
Felleskost/mnd
4 262 kr
Internt bruksareal
53 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
4.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏚️Byggteknisk
1. Pipeløp innkledd
Pipeløpet i soverommet er innkledd på en side, noe som avviker fra anbefaling om at alle sider av teglsteinspipe skal være synlige.
Spør megler
Hva vil det innebære av kostnader og arbeid å gjøre pipeløpet fullt tilgjengelig?
🚱Vann og avløp
2. Risiko for lekkasje vannledninger
Det er risiko for skader ved lekkasje fra åpen rørfordeling i vannledningssystemet, noe som kan medføre fuktskader.
Spør megler
Hvordan vurderes vedlikeholdsbehovet og hvilke kostnader kan lekkasje fra åpen rørfordeling medføre?
💧Tekniske installasjoner
3. Manglende lekkasjesikring varmtvannsbereder
Varmtvannsberederen mangler lekkasjesikring, noe som øker risiko for vannskader.
Spør megler
Hva vil det koste å installere lekkasjesikring på varmtvannsberederen?
🚿Våtrom
4. Bad med borehull og sprukne fuger
Badet har borehull i flere veggfliser, samt en sprukket veggflis, og silikonfuger som er oppsprukket.
Spør megler
Hvilke tiltak anbefales for å utbedre borehull og sprukne fuger, og hva kan det koste?
🚪Våtrom
5. Dusjdører med slitasje
En dusjdør «knirker» og en annen «subber» mot gulvet, noe som viser slitasje og kan trenge utbedring.
Spør megler
Er det mulig å få mer informasjon om dusjdørenes tilstand og hva en eventuell utskifting vil koste?