• Kalfarveien 80, 5022 Bergen - Bilde 1
  • Kalfarveien 80, 5022 Bergen - Bilde 2
  • Kalfarveien 80, 5022 Bergen - Bilde 3
1 / 25
109 dager siden
Solgt

Kalfarveien 80, 5022 Bergen

Totalpris
2 799 496 kr
68 049 kr per m²
Prisantydning
2 790 000 kr
Felleskost/mnd
3 120 kr
Internt bruksareal
41 m² BRA-i
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚿Våtrom
1. Eldre membran på bad
Membranen og sluket på badet har mer enn halvparten av forventet brukstid passert, og det kan være fare for vannlekkasje da fall til sluk ikke er tilfredsstillende.
Spør megler
Hva er anslåtte kostnader og anbefalinger for utskifting eller vedlikehold av membran og sluk på badet?
🚰Våtrom
2. Vannfordelerskap i våtsonen
Vannfordelerskapet er plassert i definert våtsone og krever vanntett montering for å unngå vannskader, og arbeidet må utføres av fagfolk.
Kilde:
Spør megler
Hvilke løsninger har vært vurdert for å sikre vannfordelerskapet montert i våtsonen?
⚠️Tekniske installasjoner
3. Ventilasjonsanlegget nærmer seg levetid
Ventilasjonsaggregatet har mer enn halvparten av sin forventede brukstid oppbrukt, noe som kan medføre plutselige skader på eldre anlegg.
Kilde:
Spør megler
Er det planlagt utskiftning eller service av ventilasjonsanlegget i nær fremtid?
🔌Elektrisk anlegg
4. Manglende el-tilsyn siste 5 år
Det foreligger ikke el-tilsyn på leiligheten som er nyere enn 5 år, og det er anbefalt å utføre el-kontroll for å avdekke eventuelle skjulte feil eller mangler.
Spør megler
Hva vil en komplett el-kontroll innebære og hva kan forventes av kostnader for eventuelle utbedringer?