• Holtnes Brygge 42 Sjøbod 120, 3484 Holmsbu - Bilde 1
  • Holtnes Brygge 42 Sjøbod 120, 3484 Holmsbu - Bilde 2
  • Holtnes Brygge 42 Sjøbod 120, 3484 Holmsbu - Bilde 3
1 / 46
Solgt
Holmsbu Resort

Holtnes Brygge 42 Sjøbod 120, 3484 Holmsbu

Totalpris
9 009 750 kr
122 083 kr per m²
Prisantydning
8 790 000 kr
Bruksareal
72 m² BRA
Soverom
3
Risikoer
Ingen risikoer funnet
Høydepunkter
Ingen høydepunkter funnet