• Hanna Winsnes' Veg 5, 7045 Trondheim - Bilde 1
  • Hanna Winsnes' Veg 5, 7045 Trondheim - Bilde 2
  • Hanna Winsnes' Veg 5, 7045 Trondheim - Bilde 3
1 / 22
27 dager siden
Solgt
Strindheim

Hanna Winsnes' Veg 5, 7045 Trondheim

Totalpris
4 287 519 kr
62 908 kr per m²
Prisantydning
4 090 000 kr
Felleskost/mnd
5 652 kr
Internt bruksareal
68 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

💰Felleskostnader
1. Planlagt utskifting av vinduer og dører
Borettslaget planlegger utskifting av alle vinduer og verandadører eldre enn år 2000, noe som medfører låneopptak på ca. 20 millioner kroner og en forventet økning i månedlige felleskostnader for andelseierne.
Spør megler
Hvilken økning i månedlige felleskostnader vil forventes for denne leiligheten som følge av låneopptaket til vindusutskiftingen?
Energi
2. Energimerke og isolasjon
Boligen har energikarakter F med oransje oppvarmingskarakter, og det anbefales flere energieffektiviserende tiltak som blant annet utskifting av vinduer og etterisolering.
Spør megler
Hvilke faktiske energikostnader kan jeg forvente basert på nåværende energimerke, og hva vil bli forbedret etter utskiftning av vinduer?
🛠️Vedlikehold
3. Usikkerhet om kostnader ved ytterligere vedlikehold
Generalforsamlingen har vedtatt plan for låneopptak til utskifting av vinduer, og vurderer maling av husene samtidig, men kostnader og evt. økning i felleskostnader knyttet til maling er ikke avklart.
Spør megler
Er det estimert eller avklart når maling av husene vil skje og hvordan det vil påvirke mine fremtidige felleskostnader?
📋Regulering