• Hamneneset 20, 9017 Tromsø - Bilde 1
  • Hamneneset 20, 9017 Tromsø - Bilde 2
  • Hamneneset 20, 9017 Tromsø - Bilde 3
1 / 30
1 time siden
Visning etter avtale
Hamna

Hamneneset 20, 9017 Tromsø

Totalpris
5 032 990 kr
81 667 kr per m²
Prisantydning
4 900 000 kr
Felleskost/mnd
3 094 kr
Internt bruksareal
60 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
3.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏢Byggteknisk
1. Dispensasjon for gesimshøyde
Bygget har fått dispensasjon for overskridelse av tillatt gesimshøyde målt fra gjennomsnittlig terrengnivå med 1,3 meter. Dette kan påvirke naboforhold og byggets visuelle profil.
Spør megler
Hvilke konsekvenser kan dispensasjonen for gesimshøyde ha for boligens fremtidige verdi og naboforhold?
🛠️Byggteknisk
2. Begrenset informasjon om tilstandsrapport
Salgsoppgaven inneholder ikke informasjon om tilstandsrapporter eller eventuelle bygningsmessige mangler i boligen.
Spør megler
Er det utarbeidet en tilstandsrapport for boligen, og kan jeg få tilgang til denne?
🔋Energiforbruk
3. Uklart om fremtidige energiutgifter
Selv om boligen har energikarakter C, er det oppført flere tiltak for bedre energibruk og det er ikke spesifisert hvor mye som er implementert eller anbefalt for boligen.
Spør megler
Kan jeg få mer informasjon om strømforbruket for denne leiligheten og hvilke energieffektive tiltak som er gjennomført?

Betaler du for mye i rente?