• Hammonds Veg 7, 7224 Melhus - Bilde 1
  • Hammonds Veg 7, 7224 Melhus - Bilde 2
  • Hammonds Veg 7, 7224 Melhus - Bilde 3
1 / 41
285 dager siden
Visning 18. mai kl 17:00
Melhus Sentrum

Hammonds Veg 7, 7224 Melhus

Totalpris
4 295 750 kr
24 793 kr per m²
Prisantydning
4 190 000 kr
Internt bruksareal
169 m² BRA-i
Soverom
3
Risikoer
Høydepunkter

Visning

Mandag 18. mai

17:0018:00

Vurderer du å selge boligen din?

Risikovurdering

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚰Vannledninger
1. Eldre vannledninger
«Vannrør er fra byggeåret, og har nådd en alder hvor det vil være økt risiko for lekkasjer.»
Spør megler
Hva vil det koste å bytte ut de eldre vannledningene og er det gjort noen tiltak for å forebygge lekkasjer?
💧Fukt
2. Fukt i garasje
«Ihimlingen i garasjen registreres det stedvis fuktmerker.»
Spør megler
Hvilke tiltak er gjort eller bør gjøres for å utbedre fuktproblemene i garasjen?
🏗️Byggteknisk
3. Skjevhet i etasjeskiller
«Etasjeskille har store skjevheter. Med bruk av nivelleringslaser ble det registrert et avvik på ca 70mm på stue.»
Spør megler
Har det blitt gjort noen vurderinger av hva dette vil koste å utbedre, og hvordan det vil påvirke eiendommens verdi?
🔨Byggteknisk
4. Taktekningen på garasje
«Taktekking: Garasje - På grunn av snø er kun deler av tekkkingen tilgjengelig for kontroll. Det gjøres oppmerksom på at det i overgang mellom yttervegg på hus og garasjetak ikke er etablert en beslagsløsning.»
Spør megler
Når er siste gang taktekking på garasjen ble vurdert eller oppgradert?
🏛️Lovlighet
5. Uten ferdigattest
«Det foreligger ikke ferdigattest eller midlertidig brukstillatelse i kommunens arkiver.»
Spør megler
Hvilke konsekvenser kan det få for meg som eier å ikke ha ferdigattest, og hvordan kan det påvirke eventuelle endringer som ønskes i fremtiden?