• Haakonsvegen 67B, 5519 Haugesund - Bilde 1
  • Haakonsvegen 67B, 5519 Haugesund - Bilde 2
  • Haakonsvegen 67B, 5519 Haugesund - Bilde 3
1 / 26
99 dager siden
Solgt
Ramsdalen

Haakonsvegen 67B, 5519 Haugesund

Totalpris
2 958 777 kr
38 806 kr per m²
Prisantydning
2 690 000 kr
Felleskost/mnd
4 321 kr
Internt bruksareal
76 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚿Våtrom
1. Fallforhold på bad
Det er påvist avvik i fallforhold til sluk på badet med svakere fall enn anbefalt, noe som kan øke risikoen for vannansamling, men vanntest viser at vannet ledes til sluk uten behov for tiltak.
Spør megler
Hva kan være kostnaden ved å utbedre fallforholdene på badet dersom det blir nødvendig i fremtiden?
💨Ventilasjon
2. Manglende mekanisk kjøkkenavtrekk
Det er kun kullfilterventilator på kjøkkenet uten forsert/ mekanisk avtrekk fra kokesonen, noe som kan redusere luftkvalitet og fjerne fuktighet og lukt dårligere enn mekanisk avtrekk.
Spør megler
Hvor mye vil det typisk koste å installere mekanisk avtrekk fra kokesonen i kjøkkenet?
🪟Byggteknisk
3. Alder på vinduer
Vinduer er malte trevinduer fra 1996, noe som innebærer at de har en del år på baken og kan trenge utskifting eller vedlikehold innen kort tid.
Spør megler
Hva er status på vedlikehold av vinduene, og er det gjort noen inspeksjoner av disse nylig?
Elektrisk
4. Elektrisk anlegg uten samsvarserklæring
Det elektriske anlegget har utført arbeid etter 1999 uten samsvarserklæring og anbefales kontroll av person med elektrofaglig kompetanse.
Spør megler
Hva vil en utvidet kontroll av det elektriske anlegget inkludere, og hva kan det koste?