• Gulspurvvegen 22, 7082 Kattem - Bilde 1
  • Gulspurvvegen 22, 7082 Kattem - Bilde 2
  • Gulspurvvegen 22, 7082 Kattem - Bilde 3
1 / 32
113 dager siden
Solgt
Kattem

Gulspurvvegen 22, 7082 Kattem

Totalpris
2 960 135 kr
27 836 kr per m²
Prisantydning
2 490 000 kr
Felleskost/mnd
8 462 kr
Internt bruksareal
106 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🔥Brannsikkerhet
1. Manglende røykvarsler i flere etasjer
Tilstandsrapporten opplyser at det mangler røykvarsler i kjeller og 2. etasje, noe som kan redusere brannsikkerheten i boligen.
Kilde:
Spør megler
Hva vil det koste å montere røykvarslere i kjeller og 2. etasje, og hvorfor er det ikke gjort tidligere?
🚨Brannsikkerhet
2. Alvorlige feil ved brannslukningsutstyr
Tilstandsrapport har gitt TG3 for utstyr for varsling og slukking av brann, som indikerer store eller alvorlige avvik.
Spør megler
Kan du gi mer detaljert informasjon om hvilke feil som er rapportert på brannslukningsutstyret og hva som må utbedres?
Elektrisk anlegg
3. Manglende dokumentasjon el-anlegg
Det foreligger ikke samsvarserklæring på det elektriske anlegget, og anlegget har uprøvd eldre alder. Det anbefales utvidet el-kontroll.
Spør megler
Er det nylig utført en grundig el-kontroll, og hva kan en slik kontroll medføre av kostnader og tiltak?
🚰Tekniske installasjoner
4. Vannledninger og avløpsrør fra 1978
Innvendige vannledninger og avløpsrør er fra byggeår (1978) og har passert mer enn halvparten av forventet brukstid, noe som kan indikere risiko for plutselige skader.
Spør megler
Hva er forventede kostnader ved utskifting eller reparasjon av vann- og avløpsledninger?