• Freserveien 43, 0195 Oslo - Bilde 1
  • Freserveien 43, 0195 Oslo - Bilde 2
  • Freserveien 43, 0195 Oslo - Bilde 3
1 / 35
329 dager siden
Solgt
Kværnerbyen

Freserveien 43, 0195 Oslo

Totalpris
7 485 290 kr
82 022 kr per m²
Prisantydning
7 300 000 kr
Felleskost/mnd
5 804 kr
Internt bruksareal
89 m² BRA-i
Soverom
3
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🏠Byggteknisk
1. Skjevhet på gulv
Tilstandsrapporten viser målt høydeforskjell på gulv, med ca. 5 mm til 8 mm skjevhet.
Spør megler
Hva anslås det vil koste å utbedre skjevheten i gulvet?
🚧Byggteknisk
2. Bom (hulrom) på gulvfliser
Det er registrert bom (hulrom) på enkelte av gulvflisene i balkongene, og rapporten advarer om at det sjelden er økonomisk rasjonelt å utbedre dette.
Spør megler
Er det noen tiltak planlagt for å håndtere hulrommene i flisene?
🔧Vedlikehold
3. Døren til bad sveller
Baderomsdøren har svelling på nedre del, noe som kan skape problemer med åpning og lukking.
Spør megler
Hva anbefales som tiltak for svellingen på baderomsdøren?
🛠️Vedlikehold
4. Dype og utette fuger på bad
Det er registrert dype og utette fuger på enkelte vegger samt gulv på badet som vil måtte skiftes.
Spør megler
Hva vil det koste å foreta lokal utskiftning av fugene på badet?
🔍Teknisk
5. Rørkursene ikke merket
Rørkursene for vannledninger er ifølge rapporten ikke merket, som kan skape problemer ved vedlikehold.
Spør megler
Hvilke tiltak kan settes i verk for å få merket rørkursene?
💸Felleskostnader
6. Felleskostnader
Felleskostnadene er på 5804 kr per måned, noe som kan være en betydelig utgift.