• Feltspatveien 41-57, 4656 Hamresanden - Bilde 1
  • Feltspatveien 41-57, 4656 Hamresanden - Bilde 2
  • Feltspatveien 41-57, 4656 Hamresanden - Bilde 3
1 / 7
Hamresanden

Feltspatveien 41-57, 4656 Hamresanden

Totalpris
7 843 000 kr
46 369 kr per m²
Prisantydning
7 790 000 kr
Internt bruksareal
168 m² BRA-i
Soverom
5
Risikoer
Ingen risikoer funnet
Høydepunkter
Ingen høydepunkter funnet