• Eikelundveien 21, 0588 Oslo - Bilde 1
  • Eikelundveien 21, 0588 Oslo - Bilde 2
  • Eikelundveien 21, 0588 Oslo - Bilde 3
1 / 48
121 dager siden
Solgt
Disen

Eikelundveien 21, 0588 Oslo

Totalpris
7 176 380 kr
71 429 kr per m²
Prisantydning
7 000 000 kr
Felleskost/mnd
4 965 kr
Internt bruksareal
98 m² BRA-i
Soverom
3
Etasje
2.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚿Våtrom
1. Avvik i våtrom
Det er registrert flere mindre avvik i bad/vaskerom, som fuktsvelling på innredning, defekt utløpsventil i badekar, sluk/membran nærmer seg halvparten av forventet brukstid, og naturlig ventilasjon uten elektrisk avtrekksvifte.
Spør megler
Hva vil det koste å oppgradere badet for å utbedre fuktsvelling og skifte utløpsventil, samt etablere tilfredsstillende ventilasjon?
🏗️Byggteknisk
2. Balkongkonstruksjon slitt
Sydvendt balkong av trekonstruksjon har værslitt/opp sprukket trevirke og usikker konstruksjon med økt fare for skader.
Kilde:
Spør megler
Kan du gi en oversikt over tilstanden på balkongkonstruksjonen og eventuelle kostnader knyttet til nødvendig vedlikehold?
🍽️Kjøkken
3. Fuktsvelling i kjøkken
Det er påvist fuktsvelling i kjøkkenskap under vask, noe som kan indikere fuktproblemer som bør overvåkes.
Spør megler
Har det vært tiltak eller vurderinger for å utbedre fuktsvelling i kjøkkeninnredningen?
Tekniske installasjoner
4. El-tilkobling varmtvannstank
Varmtvannsberederen har ikke tilfredsstillende el-tilkobling iht. gjeldende forskrift, noe som kan kreve utbedring.
Kilde:
Spør megler
Hva vil det innebære og koste å etablere tilfredsstillende el-tilkobling til varmtvannsberederen?