• Dønskiveien 27B, 1346 Gjettum - Bilde 1
  • Dønskiveien 27B, 1346 Gjettum - Bilde 2
  • Dønskiveien 27B, 1346 Gjettum - Bilde 3
1 / 22
421 dager siden
Solgt

Dønskiveien 27B, 1346 Gjettum

Totalpris
4 278 877 kr
77 628 kr per m²
Prisantydning
3 750 000 kr
Felleskost/mnd
4 672 kr
Internt bruksareal
55 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

⚠️Byggteknisk
1. Tilstandsrapport med TG2 og TG3
Det er flere bygningsdeler som er vurdert med TG2 og TG3 i tilstandsrapporten, spesielt angående "Etasjeskiller" og "Ledningsnett for sanitær", som kan indikere behov for utbedringer.
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre de tekniske avvikene som er rapportert?
💰Felleskostnader
2. Planlagt økning av felleskostnader
Styret har besluttet å øke felleskostnadene med 5% fra 1. mai 2025, noe som kan påvirke de økonomiske utgiftene for beboerne.
Spør megler
Hva vil den totale månedlige kostnaden være etter økningen av felleskostnadene?
🚿Byggteknisk
3. Varmtvann og sanitær forhold
Varmtvann og sanitær i badet har fått TG2 i tilstandsrapporten, som indikerer at det er mangler som bør vurderes.
Spør megler
Hvilke spesifikke tiltak er nødvendige for å utbedre manglene i varmtvann og sanitær systemet?
🏢Balkong
4. Innglassingen av balkong
Balkongen er innglasset, men vedlikeholdsansvaret er delt mellom borettslaget og andelseieren, noe som kan medføre ansvar for utgifter i fremtiden.
Spør megler
Hvilke reparasjoner eller vedlikehold må gjøres på innglassingen, og hvem dekker kostnadene?
📦Oppbevaring
5. Ekstern bod
Det er en ekstern bod på 1 kvm, noe som kan være lite for oppbevaring i forhold til plassen tilgjengelig i leiligheten.