1 / 41
10 dager siden
Solgt
Totalpris
3 899 401 kr
59 219 kr per m²
Prisantydning
3 790 000 kr
Felleskost/mnd
1 259 kr
Internt bruksareal
64 m² BRA-i
Soverom
1
Etasje
2.
Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave
1. Alder og tilstand på badet
Badet har over halvparten av forventet brukstid overskredet på overflater og slukløsning. Det er påvist bom under fliser, motfall mot sluk og hull i veggflater som kan ha skadet membranen. Dette utgjør en risiko for fuktskader og lekkasjer.
🚿Våtrom
Spør megler
“Hva vil kostnaden være for en full renovering av badet for å utbedre membran, fall til sluk og fliser?”
2. Manglende drensåpning ved toalett
Det er ikke synlig drensåpning eller spalte på vegghengt toalett for oppdagelse av lekkasjer, noe som kan føre til fuktskader ved eventuelle skjulte lekkasjer.
🚽Vvs
Spør megler
“Er det mulig å etablere drensåpning på vegghengt toalett, og hva kan en slik utbedring koste?”
3. Eldre vannledninger og rørføringer
Vannforsyningsrørene nærmer seg mer enn halvparten av forventet levetid. Det mangler merking og sprutdeksel i fordelerskap, noe som kan utgjøre en risiko ved lekkasjer.
🚰Vvs
Spør megler
“Hva innebærer manglende merking og sprutdeksel i fordelerskapet, og hva kan det koste å rette opp dette?”
4. Manglende kontroll av elektrisk anlegg
Det foreligger ikke samsvarserklæring eller dokumentasjon på tilsyn av det elektriske anlegget. En utvidet kontroll må utføres, og det kan medføre pålegg om utbedringer.