• Blåsmoen 18, 4640 Søgne - Bilde 1
  • Blåsmoen 18, 4640 Søgne - Bilde 2
  • Blåsmoen 18, 4640 Søgne - Bilde 3
1 / 40
391 dager siden
Solgt
Blåsmoen

Blåsmoen 18, 4640 Søgne

Totalpris
4 910 840 kr
34 710 kr per m²
Prisantydning
4 790 000 kr
Internt bruksareal
138 m² BRA-i
Soverom
4
Etasje
1.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🛠️Byggteknisk
1. Elderly building standards
Bygningen er fra 1993, og det er notert: 'Boligen er bygget etter andre krav og byggeskikk enn dagens'.
Spør megler
Hvilke utfordringer kan oppstå med eldre byggestandarder for vedlikehold og oppgraderinger?
⚠️Tilstand
2. Mangler i tilstandsrapport
Det ble rapportert om at det 'kan dukke opp skjulte feil og mangler' på eldre bygningskonstruksjoner.
Spør megler
Har det blitt utført noen spesifikke vedlikeholdstiltak for å forhindre skjulte feil og mangler?
📜Dokumentasjon
3. Ingen ferdigattest for hele bygget
Det er opplyst at 'det foreligger ikke ferdigattest for hele boligen fra byggetid' som kan indikere problemer med bygget.
Spør megler
Kan megler gi mer informasjon om konsekvensene av manglende ferdigattest?
🏠Utleie
4. Risiko ved utleie
Det nevnes at 'det ikke er kjent at det foreligger regler som er til hinder for at eiendommen leies ut', men det er usikkert.
Spør megler
Hvilke regler for utleie gjelder for boligen, og hvordan sikres rettigheten til å leie den ut?
🔌Elektrisk
5. Kostnader relatert til elektrisk anlegg
Tilstandsrapporten indikerer 'TG2' for det elektriske anlegget på grunn av manglende dokumentasjon.
Spør megler
Hva anslår megler vil koste å oppgradere eller dokumentere det elektriske anlegget?