• Bjarne Haugens Gate 4, 1475 Finstadjordet - Bilde 1
  • Bjarne Haugens Gate 4, 1475 Finstadjordet - Bilde 2
  • Bjarne Haugens Gate 4, 1475 Finstadjordet - Bilde 3
1 / 33
339 dager siden
Solgt
Finstadjordet/Lørenskog

Bjarne Haugens Gate 4, 1475 Finstadjordet

Prisantydning
4 490 000 kr
73 607 kr per m²
Felleskost/mnd
4 750 kr
Internt bruksareal
61 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
7.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚧Byggteknisk
1. Skader i baderom
Tilstandsrapporten viser at baderomsflater har fått tilstandsgrad TG2 grunnet sprekker i fliser. "TG2 gitt grunnet sprekker i fliser og sprekk i en flis i dusjsonen."
Spør megler
Hva vil det koste å utbedre skadene i baderommet?
🚽Byggteknisk
2. Knekt toalettsete
Baderomsinnredningen har også fått TG2 grunnet et knekt toalettsete. "TG2 grunnet knekt toalettsete."
Spør megler
Hvor mye vil det koste å erstatte toalettsetet?
🍽️Byggteknisk
3. Lite hakk i platetopp
Kjøkkenet har fått TG2 vurdert på grunn av et lite hakk i platetoppen. "TG2 vurderes på bakgrunn av et lite hakk i platetopp."
Spør megler
Hvilke kostnader kan jeg forvente for å reparere eller erstatte platetoppen?
🏗️Områdeutvikling
4. Byggeaktivitet i området
Det er stor byggeaktivitet og utvikling i nærområdet, som kan føre til støy og midlertidige adkomstløsninger. "Det bygges for tiden både boliger og ny miljøgate i området."
Spør megler
Hvordan kan byggeaktiviteten påvirke hverdagen i fremtiden?
📝Regulering
5. Midlertidig brukstillatelse
Det foreligger midlertidig brukstillatelse for eiendommen, noe som kan indikere at det fortsatt gjenstår arbeid. "Det foreligger midlertidig brukstillatelse på Bjarne Haugens gate 2/ 4 og 6/ 8, datert 24.01.2018."