• Andersbakkan 88, 7089 Heimdal - Bilde 1
  • Andersbakkan 88, 7089 Heimdal - Bilde 2
  • Andersbakkan 88, 7089 Heimdal - Bilde 3
1 / 18
96 dager siden
Solgt
Heimdal/ Lund Østre

Andersbakkan 88, 7089 Heimdal

Totalpris
2 860 840 kr
62 000 kr per m²
Prisantydning
2 790 000 kr
Felleskost/mnd
2 601 kr
Internt bruksareal
45 m² BRA-i
Soverom
2
Etasje
3.

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

🚿Våtrom
1. Avvik på baderomsfliser
Det er påvist riss i flisfuger i dusjsonen samt en sprukket flis i baderomsinnredningen. Fuger bør skiftes ut, og jevnlig tilsyn anbefales for å oppdage videre utvikling. Badet fungerer til tross for dette avviket.
Spør megler
Hva vil være forventede kostnader for å utbedre riss og sprukket flis på badet?
🏗️Byggteknisk
2. Midlertidig brukstillatelse
Eiendommen har midlertidig brukstillatelse med gjenstående arbeid som innregulering av ventilasjon, listverk og ferdigplen. Ferdigattest er ikke innhentet.
Spør megler
Hvor langt er det kommet i prosessen med ferdigattest, og hva innebærer innregulering av ventilasjon som gjenstår?
💡Felleskostnader
3. Smartmåling og økte energiutgifter
Sameiet vurderte smartmåling for individuell energimåling, som kan medføre økte individuelle kostnader og binding til forretningsfører i ti år, men forslaget ble nedstemt. Det er usikkerhet knyttet til fremtidig energiforbruk og kostnader.
Spør megler
Hvordan forventes energikostnader å utvikle seg uten innføring av smartmåling, og hva innebærer dette for mine felleskostnader?
🚗Parkering
4. Parkeringsrettigheter ikke inkludert
Parkering følger ikke med boligen og tildeles separat av sameiet, slik at kjøper ikke nødvendigvis får tildelt parkeringsplass ved kjøp av leiligheten.