• Andersbakkan 83 - H0205, 7089 Heimdal - Bilde 1
  • Andersbakkan 83 - H0205, 7089 Heimdal - Bilde 2
  • Andersbakkan 83 - H0205, 7089 Heimdal - Bilde 3
1 / 24
52 dager siden
Solgt
Lund-østre

Andersbakkan 83 - H0205, 7089 Heimdal

Totalpris
7 047 490 kr
62 411 kr per m²
Prisantydning
6 990 000 kr
Felleskost/mnd
4 882 kr
Internt bruksareal
112 m² BRA-i
Soverom
3

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

⚠️Byggteknisk
1. Uklart utbedringsbehov
Salgsoppgaven opplyser at det ikke foreligger tilstandsrapport da boligen er selges ny. Dette betyr at eventuelle feil eller mangler foreløpig ikke er dokumentert.
Kilde:
Spør megler
Hva er erfaringene med eventuelle feil eller mangler i tilsvarende leiligheter i samme bygg?
💰Økonomi
2. Felleskostnader på 4 882 kr/mnd
Månedlige felleskostnader på 4 882 kr inkluderer fjernvarme, parkering, TV/internett og fellesutgifter. Kostnaden bør vurderes i forhold til leilighetens størrelse og markedet.
Spør megler
Hva dekker felleskostnadene konkret, og er det forventet økning i nærmeste framtid?
📋Juridisk
3. Styregodkjennelse kreves
Kjøper må godkjennes av borettslagets styre før overtakelse, og bærer risiko for at godkjenning gis. Dette kan påvirke tryggheten i overtakelsesprosessen.
Kilde:
Spør megler
Hvordan praktiseres styregodkjennelse, og er det noen kjente forhold som kan gjøre dette vanskelig?
⚖️Juridisk
4. Kjøper bærer risiko ved mislighold
Kjøper hefter solidarisk for eventuelt mislighold av andre eiere i sameiet i forhold til sin sameiebrøk. Dette kan innebære økonomisk risiko.
Kilde:
Spør megler
Er det kjent om det foreligger noen mislighold eller økonomiske utfordringer i sameiet?