• Åkragata 62, 4015 Stavanger - Bilde 1
  • Åkragata 62, 4015 Stavanger - Bilde 2
  • Åkragata 62, 4015 Stavanger - Bilde 3
1 / 60
103 dager siden
Solgt
Storhaug/Østre Hageby

Åkragata 62, 4015 Stavanger

Totalpris
7 471 090 kr
59 754 kr per m²
Prisantydning
7 290 000 kr
Internt bruksareal
122 m² BRA-i
Soverom
3

Basert på AI-analyse av boligens salgsoppgave

💧Byggteknisk
1. Fuktskade i bod
Parkettgulvet i bod/teknisk rom har enkelte fuktskader og svellinger med sprikker mellom bordene. Det kan kreves utbedring eller utskifting av gulvet.
Spør megler
Hva vil kostnadene kunne bli for utbedring eller utskifting av parkettgulvet i boden?
🚪Byggteknisk
2. Avvik ved hovedytterdør
Fabrikkmalt hovedytterdør har matthet og fargeforskjeller på overflater samt mindre fuktskade i nedre kant av døren.
Kilde:
Spør megler
Hva innebærer utbedringen av hovedytterdøren, og kan dette påvirke isolasjon eller sikkerhet?
🛁Våtrom
3. Uegnede materialer i våtrom 2. etasje
Dør på bad/vaskerom i 2. etasje er utført i ikke fuktbestandige materialer innenfor våtsonen, som kan føre til oppfukting og forringelse over tid.
Kilde:
Spør megler
Er det planlagt eller anbefalt tiltak for å fuktbeskytte den ikke fuktbestandige døren i våtsonen?
🚿Våtrom
4. Ikke fukttett rørgjennomføring under vask
På begge bad er det påvist at rørgjennomføringen i vegg under vask ikke er fukttett, noe som kan medføre lekkasje eller fuktskader.
Spør megler
Hva vil det koste å montere tilpasset mansjett for fukttetting rundt rørgjennomføringen under vask?
⚠️Våtrom
5. Manglende fall til sluk på bad 1. etasje